قسمت 5 فصل 3 پوست شیر

دانلود قسمت 5 فصل 3 سریال پوست شیر

، ،
کارگردان :

داستان فیلم

این قسمت یکی از بهترین قسمت هاست. تا کنون تمامی شک و تردید ها بر روی شیرین و دوست های صمیمی نعیم به عنوان قاتل ساحل است. اما باید دید که هدف قاتل از این کار چه بوده است. با توجه به نظرسنجی انجام شده میزان رضایت مردم از سریال، پس از قسمت 2 فصل 3 کاهش رضایت بوده است. نظرات خودتان را درباره این قسمت با ما در میان بگذارید.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

قسمت پنجم فصل سوم پوست شیر یا قسمت 5 فصل 3 سریال با لینک مستقیم و رایگان منتشر شد. سریال پوست شیر قسمت پنجم فصل سوم، 5 از فصل 3 با عنوان قسمت 21 سریال به کارگردانی و تهیه کنندهی جمشید و نوید محمودی با ژانر جنایی درام برای دانلود قرار گرفت.

کارگردان: جمشید محمودی

ژآنر: جنایی، درام، هیجانی، معمایی

معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال

هادی حجازی‌فر نعیم مولایی
شهاب حسینی سرگرد محب مشکات
پانته‌آ بهرام لیلا برزگر
علیرضا کمالی رضا عبداللهی (رضا پروانه)
مهرداد صدیقیان صدرا کوهستانی
پردیس احمدیه ساحل مولایی
ژیلا شاهی مژگان
بابک کریمی بهزاد صحرایی

نقد و بررسی تا قسمت پنجم فصل سوم پوست شیر

سیر داستان به گونه ای پیش می رود که برای رسیدن به مقوله های مختلف کاوش ملموس و باورکردنی طی می کند ، مسیری که گویا با تحقیق و بررسی کشف شده است و بیننده این را می پسندد و باور می کند . هدایت خوب کارگردان در کنار کار خوب و خلاقانه بازیگران هدایت خوب کارگردان و عوامل پشت صحنه هم ستودنی است ، تلاش برای خلق و فضاسازی برای باور پذیری بهتر بیننده تلاش فراوانی شده است . انتخاب لوکیشن ها چهره ها و فضای هیجانی کمک می کند مخاطب نقش ها و روند داستان را باور کند .

دانلود رایگان سریال پوست شیر, دانلود رایگان فصل سوم پوست شیر, دانلود رایگان قسمت 5 فصل 3 پوست شیر, دانلود رایگان قسمت پنجم فصل سوم پوست شیر, دانلود سریال پوست شیر قسمت 5 فصل 3, دانلود قسمت 5 فصل 3 پوست شیر, دانلود قسمت جدید پوست شیر

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *