قسمت 6 مسابقه پدرخوانده

دانلود مسابقه پدرخوانده قسمت 6 ششم با لینک مستقیم

دانلود قسمت 6 رئالیتی شوی پدرخوانده سعید ابوطالب با کیفیت عالی 1080p

قسمت 6 ششم مسابقه پدرخوانده

گروه فیلم : مسابقه

کارگردان : سعید ابوطالب

سال تولید : 1401

خلاصه داستان:مافیا یک بازی شناخته شده نقش مخفی‌ است که براساس استدلال و استنتاج پیش می‌رود. در پدرخوانده بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند…

بازیگران:
کامبیز دیرباز، مجید واشقانی، پژمان بازغی، بهاره افشاری، امیر حسین رستمی، ترلان پروانه، امیرعلی نبویان، فرزاد حسنی، سیما تیرانداز، کامران تفتی، سید جواد هاشمی، باربد بابایی، امیرحسین مدرس، میثم درویشان پور، امیر کربلایی زاده، معین زندی، محمد نادری، شکیب شجره، السا فیروزآذر، علی صالحی، سپند امیرسلیمانی، کمند امیرسلیمانی، ارسلان قاسمی، صحرا اسدالهی، حدیث میرامینی، شیدا یوسفی و کیمیا باباییان

.

دانلود قسمت 6 مسابقه پدرخوانده

[دانلود با کیفیت BluRay 1080p]

[دانلود با کیفیت 1080p HQ]

[دانلود با کیفیت 1080p]

[دانلود با کیفیت 720p]

[دانلود با کیفیت 480p]

.

قسمت ششم پدرخوانده کامل و رایگان قسمت 6 پدرخوانده منتشر شد. سریال، مسابقه و رئالیتی شو پدرخوانده قمست ششم 6 بخش دیگری از بازیکنان جدید است عباس غزالی، علی صالحی ، فرزاد حسنی، بیژن بنفشه‌خواه، سید جواد هاشمی و باربد بابایی از بازیکنان جدید مسابقه است. گرداننده این سریال تا فصل آخر کامبیز دیرباز است. به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب دوشنبه‌ها توزیع می‌شود.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی: سعید ابوطالب

زمان پخش سریال

سریال رئالیتی شو، از تاریخ 28 آذر 1401 شروع به پخش کرد و تاکنون پنج قسمت از آن منتشر شد. ساعت پخش مسابقه پدرخوانده هر دوشنبه ساعت 8 صبح از بستر 24 مووی است.

درباره بازی پدرخوانده

برنامه پدرخوانده از سعید ابوطالب درباره بازی مافیا است. داستان از این قرار است که 11 بازیکن در سریال حضور دارند که از هنرمندان و بازیگران معروف کشور هستند. 7 شهروند، 3 مافیا و یک فرد مستقل که باهم مسابقه مافیا را برگذار می‌کنند.

پایان دور سوم | قسمت ششم پدرخوانده

دور سوم رئالیتی شو با انجام دو بازی گروه سوم به پایان رسید. آن‌چه که در این دو بازی مشهود بود نزدیک شدن این رئالیتی شو به استانداردهای بازی جذاب «مافیا»ست. سعید ابوطالب با بهره‌گیری از تجربیاتی که در ساخت «شب‌های مافیا» داشت، به سراغ «پدر خوانده» آمد تا این‌بار قرائتی حرفه‌ای از بازی مافیا داشته باشد. حرفه‌ای‌ها بازی می‌کنند. پدرخوانده یک بازی طولانی و پر از تعلیق، با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است که یازده بازیکن در آن حضور دارند.

2023/01/21 166
پیج فیلم و سریال 24 مووی

نظرات

بدون دیدگاه