دانلود فیلم و سریال جدید

دانلود قسمت 12 صداتو با اجرای محسن کیایی

دانلود مسابقه صداتو محسن کیایی قسمت 12 با کیفیت عالی 
رئالیتی‌شو صداتو قسمت دوازدهم با کیفیت 1080p & 720p

قسمت پایانی منتشر شددانلود قسمت 12 صداتو با اجرای محسن کیایی

کارگردان: حامد جوادزاده

ژانر: رئالیتی شو، گیم شو، مسابقه

تاریخ انتشار: از بهار 1402

تعداد قسمت‌: … اپیزود

مدت زمان این قسمت: 87 دقیقه

محصول کشور ایران

تهیه‌کننده: حامد جوادزاده

خلاصه داستان: صداتو، یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره‌ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. چهره‌های آشنایی مانند شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت‌کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان‌انگیز و بی‌سابقه‌ای را برای تماشاگران و افراد حاضر در مسابقه رقم می‌زند و تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی صداتو، مخاطبان را با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ای تازه‌ مواجه می‌کند.

گروه کمک‌کنندگان: شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله

.

داستان سریال صداتو:

«صداتو»، یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. چهره های آشنایی مانند شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان، و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان انگیز و بی سابقه ای را برای تماشاگران و افراد حاضر در مسابقه رقم می زند و تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی «صداتو»، مخاطبان را با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ای تازه‌ مواجه می کند.

درباره سریال صداتو:

سریال صداتو به کارگردانی حامد جوادزاده در سال 1402 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر ریلیتی شو و گیم شو می‌باشد. در این سریال محسن کیایی، شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله به هنرمندی پرداخته‌اند.

2023/09/20 24

نظرات

بدون دیدگاه